-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 6
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Kaabel tv, sileplekk, dušš, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Eelregistreerimisega kliendipäev 20.06. kell 17.30-18.30!
Pane ennast kirja siin: https://viidumetsa.ee/kliendipaev/

www.viidumetsa.ee

Kes meist poleks unistanud kodust metsaserval? Viidumetsas kohtuvad klassikalised linna mugavused vana hea maaelu väärtustega.
Viidumetsa on Pineredi loodud elukeskkonna tippklass Aegviidus. Ühtehoidev kogukond, imelised metsad, veel maalilisemad järved ja piiramatu valikuvabadus – käi perega matkaradadel loodust imetlemas, hoia terviseradadel jooksu- ja suusavormi või tee tööd kodust, metsakohin kõrvus. Sind ümbritseb ilu, millele pole vastast. Vaikus, milles viibid aitab hingel puhata ja üle kõige selle on siin kodu, kus saad päriselt olla sina ise, ilma kiirustamata.
Aegviidu on tuntud oma imelise looduse ja arvukate järvede poolest. Kaunid looduspildid matkaradadel, mõnusad ujumiskohad ja spordi tegemiseks head tingimused. Teist sellist Eestis naljalt ei leia.
Viidumetsa asub kõigest 50 km kaugusel Tallinnast. Tallinn ja Tartu on mugavalt ligipääsetavad nii rongi kui ka autoga. 2 kilomeetri kaugusel asuvasse Aegviidu keskusesse viivad kaasaegsed kergliiklusteed. Aegviidus asuvad kool, lasteaed, poed ja kõik eluks vajalik tervele perele. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Viidumetsa elurajoonis on nüüd võimalus soetada mõistliku eelarve eest neljatoaline ridaelamuboks. Arenduse kodulehel olevas konfiguraatoris saad valida enda maitse järgi siseviimistluse, siseplaneeringu, terrassi suuruse, kamina ja sauna olemasolu jms. Kvaliiteetsetest tehases valmistatud puitelementidest maja kütab maaküte, ventilatsioon on soojustagastusega. Energiaklass A.

Sellel boksil jahutus hinnas!

Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.

Helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860