-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 4
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

.

Kirjeldus

Kampaania raames saab Viidumetsa kahe kõrvuti oleva krundi soetamisel teise krundi 50% müügihinnast soodsamalt. Mõlemal krundil on ehitusõigus. Kampaania kehtib jaanipäevani.

Kes meist poleks unistanud majakesest metsaserval? Nüüd on Sinu võimalus soetada endale krunt imeliste Aegviidu metsade vahel, kuhu rajame Viidumetsa elamurajooni. Lase unistustel reaalsuseks saada ja soeta krunt juba täna keset kaunist Eestimaa loodust!

Lisaks eramajadele ja ridaelamutele on saadaval ka krundid, tänu millele on võimalik luua täpselt selline kodu nagu hing ihaldab. Krundi soetamine annab vabaduse ehitada unistuste kodu algusest lõpuni ise, olgu selleks siis avar pereelamu või hubane suvila idülliliste Aegviidu metsade vahel.

Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist eramajad, mille ehitust on võimalik arendajalt juurde tellida. Kinnistu ostjal on võimalik ehitada ühekorruseline viilkatusega maja. Arendaja pakub omalt poolt kolme erineva suurusega maja.

Kinnistu hind sisaldab tasu tehnovõrkude krundini rajamise ja liitumise eest ning krundini viiva kõvakattega tee eest. Rajoonisisesed teed ja trassid on valmis.

Aegviidu asub Tallinnast 50 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii rongi kui ka autoga. Kool, lasteaed ja poed asuvad kõik vaid kahe kilomeetri kaugusel, kuhu viivad kergliiklusteed. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Avastame koos viidumetsa.ee

Luminor finantseerib elamukrundi ostmist maja ehituseks eluasemelaenu tingimustel.
Finantseerimisel puuduvad eritingimused, kus klient on kohustatud kindla aja jooksul alustama kodu ehitust Luminor rahastab kuni 65% krundi väärtusest.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840