-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/754
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 2
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860

Lisainfo

Elekter, custom_field_advert_additional_info_detailed_plan, avatud köök, pakettaknad, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_lake, kaabel tv, kivi, saun, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Aegviidus on müügile tulnud uued ühekorruselised eramajad, mille planeeringut saad oma soovidest lähtuvalt kujundada!

ARHITEKTUUR JA PLANEERING
Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist eramajad. Viidumetsas leiad kolme sorti maju, mis on sobilikud nii väiksematele kui ka suurematele peredele, kus tubade arvu on võimalik muuta alates kolmest kuni seitsme toani välja. Elutoas on suured aknad, mis toovad koju rohkelt valgust ja hubasust. Lisaks on võimalik valida erinevate lisavõimaluste vahel, alates kaminast, saunast ja autovarjualusest kuni elektriauto laadija ja päikesepaneelideni välja.

SISEVIIMISTLUS
Koduostjal on võimalik valida nelja erineva siseviimistluse paketi, põrandakattematerjali ning sanitaartehnika paketi vahel. Kvaliteetseid tooteid sisaldavate pakettide seas leidub valikut igale maitsele.

PIIRKOND
Aegviidu asub Tallinnast 50 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii rongi kui ka autoga. Kool, lasteaed ja poed asuvad kõik vaid kahe kilomeetri kaugusel, kuhu viivad kergliiklusteed. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

ERIKAMPAANIA
Soetades endale uue kodu või krundi, kingime Sulle personaalselt valitud kingituse väärtuses kuni 5000 eurot. Vali endale sobiv pakett – kas sportlase, pere- või kodupakett ja naudi kingitusi, mis Sulle tõeliselt korda lähevad! Täpsema informatsiooni kampaania kohta leiad Viidumetsa kodulehelt.

Kodu hind sisaldab maja ja õueala lõplikku valmidust vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile. Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Huvi korral registreeru Viidumetsa kliendipäevale: https://forms.gle/W1tFEGU1j7gJKq4V8

Avastame koos viidumetsa.ee——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198477, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80860