-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Anija vald, Aegviidu alev, Ranna tee 10
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Aegviidus on müügile tulnud uued ühekorruselised eramajad, mille planeeringut saad oma soovidest lähtuvalt kujundada!

ARHITEKTUUR JA PLANEERING
Viidumetsa elamurajooni loome arhitektuuribüroo Tempt poolt projekteeritud puitmaterjalist eramajad. Viidumetsas leiad kolme sorti maju, mis on sobilikud nii väiksematele kui ka suurematele peredele, kus tubade arvu on võimalik muuta alates kolmest kuni seitsme toani välja. Elutoas on suured aknad, mis toovad koju rohkelt valgust ja hubasust. Lisaks on võimalik valida erinevate lisavõimaluste vahel, alates kaminast, saunast ja autovarjualusest kuni elektriauto laadija ja päikesepaneelideni välja.

SISEVIIMISTLUS
Koduostjal on võimalik valida nelja erineva siseviimistluse paketi, põrandakattematerjali ning sanitaartehnika paketi vahel. Kvaliteetseid tooteid sisaldavate pakettide seas leidub valikut igale maitsele.

PIIRKOND
Aegviidu asub Tallinnast 50 km kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav nii rongi kui ka autoga. Kool, lasteaed ja poed asuvad kõik vaid kahe kilomeetri kaugusel, kuhu viivad kergliiklusteed. Jalutuskäigu kaugusel on Nikerjärve ujumiskoht.

Kodu hind sisaldab maja ja õueala lõplikku valmidust vastavalt projektdokumentatsioonile ja siseviimistluspaketile. Kodud valmivad 2024. aasta sügisel.

Avastame koos viidumetsa.ee

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Mu

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840