-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1773
Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Pärna 9/3
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler

Lisainfo

Kinnine hoov, kõrged laed, avatud köök, panipaik, kaabel tv, internet, dušš, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa 3-toaline korter 2018. aasta märtsis valmivas energiasäästlikus korterelamus Helina Kodus, Kõrvekülas.

Elamu planeerimisel on olnud eriti olulised hoone kasutamisel madalad ekspluatatsioonikulud, väga hea valgustusega (päevavalgus) toad ja optimaalne ruumikasutus.

KORTER JA PLANEERING

Pakutav korter asub 1. korrusel ja on maja läbiva planeeringuga. Korter on tänu suurtele aknapindadele eriliselt valgusküllane.

Vaated akendest avanevad maja kolmele küljele. Köögi ja magamistoa aknad avanevad lõunaküljele maja taha ja mõlemast ruumist pääseb terrassile.(12 m2). Elutoast on vaade elamu lääneküljele. San. ruumi ja teise magamistoa aknad jäävad maja ette.

Eluruumi pind kokku on 63,8 m2. Eluruumi juurde kuulub terrass pinnaga 12 m2 ja 1. korrusel asuv panipaik suurusega 4,2 m2. Samuti kuulub korterile 1 parkimiskoht maja kõrval asuvas parklas.

SISEVIIMISTLUS

Kasutatavad materjalid on keskmisest kvaliteetsemad ning teostus keskmisest keerukam. See annab hoonetele stiilse ja äratuntava välimuse. Korterite siseviimistlusel kasutatakse ainult veepõhiseid ja naturaalseid viimistlusmaterjale. Energiatõhusad lahendused võimaldavad madalaid püsikulusid.

Kõik mittekandvad siseseinad on laotud poorbetoonplokkidest 100-150 mm paksustena.

Pesuruumide seinad krohvitakse tsemendipõhise krohviga ja kaetakse hüdroisolotsiooniga enne plaatimist. Põrandaplaatideks on planeeritud põrandaplaat Bosco 200×500 Beez (hinnaskaala 15€ m2). Seinaplaat Cersanit Galvano 250×350 ( hinnaskaala 15 € m2)

Kuivade ruumide seinad pahteldatakse ja kaetakse viimistluskihiga.

Põrandakatteks on kvaliteetne kolmelipiline tammeparkett, mis on viimistletud 5-kihilise UV-kiirgusega kõvastatud läbipaistva mati akrüüllakiga. Parketilaua mõõtmed on 2200 x 207 x 14 mm. ( hinnaskaala 20 € m2)

Siseuksed. Tamme spoon ( Torino).
Sanitaartehnika on firmalt GUSTAVSBERG. Korterisse on planeeritud dušinurk, kui on vanni soov, siis saab selle lisatasu eest.

Korteri aknad on kolmekordsete selektiivklaasidega PVC pakettaknad.

TEHNOVÕRGUD

Hoonet köetakse ja samuti sooja vett tehakse gaasikatlaga, mis asub elamu tehnoruumis. Sooja jaotamine toimub radiaatorite ja põrandatesse paigaldatavate küttetorustikega.

Ruume ventileeritakse mehaanilise sundventilatsioonisüsteemi ja ventilatsiooni soojustagastuse süsteemi abil. Tubade seintesse paigaldatakse seinasisesed paaris ja tsükliliselt töötavad soojusvahetid, mille kasutegur on kuni 90% ja elektritarve 3,8-5,6 W seadme kohta.

Pesuruumidest õhu väljaviskeks ehitatakse elektriventilaatoriga sundventilatsioonitorustik, mis juhitakse katuselt välja. Lisaks paigaldatakse köögi ventileerimiseks kohtväljatõmbe torustikud. Igas toas on avatav aken.

Elamu veevarustus on tsentraalne. Soe vesi saadakse keskkütte baasil. Korterisse paigaldatakse lõpppunktidesse pistikupesad TV ja interneti ühenduseks. Korterisse paigaldatakse autonoomne tulekahjusignalisatsiooniandur.

ENERGIAMÄRGIS

Antud hoone arvutuslik energiatõhususarv on 107 kWh/(m2a) – klass B.

VALMIMISTÄHTAEG

Elamu valmimistähtajaks on märts 2018 a.

ELAMU

Elamus on üks trepikoda ja 7 korterit. Korteritest üks on 1-toaline stuudiokorter ja kuus on 3-toalised. Hoone trepikojal on kolme korrust läbiv klaasfassaad, mis annab valgusküllase ja avara fuajee kõigile elanikele.

Esimesel korrusel on mugavaks kasutamiseks kõikidele korteritele avarad panipaigad ja lisaks tehnoruum.

Elamu viimistluses on läbivad toonid valged (detailides hõbedased) pinnad. Fassaadi ilmestab erinevate pinnastruktuuride kasutamine nagu sile diagonaalne laudis, struktuurne krohv, siledad raamid klaasfassaadi ja üksikute akende ümber.

Lapsi rõõmustab Helina Kodu hoovialale planeeritud mänguväljak.

Kõikidele Helina Kodu majadele kehtib kvaliteedi garantii!

Müügilepinguga seotud notaritasud ja riigilõiv jäävad ostja kanda.

ASUKOHT

Helina Kodu on ideaalne koht elamiseks lastega peredele, kus vanemad töötavad Tartus, kuid elamiseks eelistavad peresõbralikumat, moodsat keskkonda. Kõrveküla asub Tartu linnapiirist 3 km kaugusel.
Bussiühendus Tartuga on lausa 2 erinevast peatusest (Sopaku ja Kõrveküla ) mis kumbki jääb 200 m kaugusele elamust. Seega bussiliiklus on tihe.

Elamute vahetus läheduses asuvad postkontor, Tartu Valla Muusikakool ja Kõrveküla raamatukogu. Jalutuskäigu kaugusel on Kõrveküla lasteaed Päikeseratas, Kõrveküla põhikool, spordikeskus, A ja O kauplus.

Kõrvekülas on kõik vajalik olemas: ümber alevi ja alevi sees on heas korras teed, kaunis ümbrus ja hästi välja töötatud infrastruktuur, mis võimaldab nautida mõnusaid jalutuskäike, jalgrattasõitu, rulluisutamist ja sportimist.

Alevi südameks on 2 kaunist järve (linnulennult 165 m), mõnusate liivarandadega, kus suvekuudel mõnus peesitada-ujuda ja rannavollet mängida. Suvekuudel populaarsust kogunud üritused: Kõrveküla triatlon ja Kõrveküla rammumees on parajaks motivatsiooniks spordi tegemisel.
Talvel on võimalik uisutamist nautida. 100 m Helina Kodust eemal saab alguse Tartuni kulgev 4,5 km pikkune kergliiklustee.

Detailset lisainfot jagame hea meelega nii telefonis kui e-kirja teel. Võta minuga ühendust!

Rohkem informatsiooni leiate siit:

www.pindi.ee/arendusprojektid/helina-kodu-korvekulas/

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler