-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1764
Pärnu maakond, Tahkuranna vald, Uulu küla, Köstri tee
Eesti, Pärnu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Mööbel, elekter, toad eraldi, kõrvalhoone, terrass, uus elektrijuhtmestik, kaabel tv, internet, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, boiler, bassein, dušš, saun, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

UUS PAKKUMINE

Müüa atraktiivse asukohaga toimiv kahe tärniga hinnatud majutushoone 40 magamiskoha, konverentsi, peo -ning kaminasaali ja saunakompleksiga suurel mereäärsel kinnistul männimetsa all!

UUED ÄRIMÕTTED TEILE!
OLEMAS PÜSIKLIENID!

Asukoht

Pärnumaa, Tahkuranna vald, Uulu küla, Männi kinnistu asub Pärnu linnapiirist vaid 9 km kaugusel, Uulu keskus jääb umbes 700 m kaugusele. Läheduses männi metsa all valgustatud kergliiklustee mis viib üle Uulu kanali ja Ura jõe lähitulevikus Pärnu rannani välja. Märkima peab ära ka populaarse Lotemaa läheduse umbes 1,5 km, Jõulumäe tervisespordikeskuse jpm. põnevat vaatamiseks ja tegevusteks.

Kinnistu

Männi kinnistu on kogupindalaga 6065 m2. Kehtiv detailplaneering võimaldab edasi arendada puhkekompleksi. Kinnistul paikneb ühekorruseline majutushoone avara väliterrassi, kuuri ja välibasseiniga. Ettevõtlikule tegijale suurepäraseks väljakutseks , et toimivat majutushoonet veelgi tulusamaks äritegevuseks suunata nii, et püsiv rahavoog oleks aasta läbi ringselt tagatud.
Via Baltika lähedus , umbes 700 m annab hea võimaluse teeviitade ja reklaami paigaldamiseks, et olemasolevatele ja ka uutele klientidele end veelgi nähtavamaks teha!
Maaala on kõrg-ning madal haljastatud, hooldatud ning niidetud suurte muruplatsidega, kus asub ka mänguväljak. Näiteks rajada sinna tenniseväljak vms. vastavalt oma soovile ja vajadusele. Lisaks ehitada oma meretee lisaväärtuste tagamiseks ja
männimetsa alla ehitada kämpingumajakesed , mis puhkajale kindlasti meelepärane on.
Hoone sihtotstarvet samuti võimalik muuta!

Majutushoone arhitektuurne plaaniline lahendus

Arhitektuurne plaan seob endas ühekorruselist hoonet, mille üldpindala on www.ehr.ee andmetel 395.5 m2 ja millele lisandub 80.7 m2 mitteeluruumide pindala. Hoone koosneb 13 numbritoast, milles kokku 40 majutuskohta. Lisanduvad peo-ning kaminasaal, köök, abi-ning kilbiruum, 2 tualetti, saunakompleks. Hoonel on 4 väljapääsu.

¤ Ainsad püsikulud on vaid elekter ja maamaks.
¤ Kinnistul oma pumbajaam-puurkaevuveega.
¤ Kanalisatsioon on lahendatud imbväljakuna.
¤ Küte- õhksoojuspump, pullerjani ahi, õhkküttega kamin.
¤ Elektrivarustus 43 A.
¤ Digi- tv ja interneti valmidus.
¤ Soe vesi 900 L elektriboilerist.
¤ Valvesüsteem
¤ Remont teostatud u 10 a tagasi.

Võimalik juurde osta kõrval olev elumajaga kinnistu või siis kõrvalolevast kinnistust lisa maad!

Mulle tundub see väga erilise pakkumisena. Kas ka sinule?
Mina ootan teid , et saaksime koos minna seda vahvat pakkumist avastama!

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler