-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1765
Jõgeva maakond, Põltsamaa linn, Lossi 5A
Eesti, Jõgeva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, hindaja assistent

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, profiilplekk, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa kehtiva rendilepinguga kohvik ajaloolises Põltsamaa lossipargis.

Laialdasemalt tuntud kui Kohvik O.
Tänaseks on sõlmitud 2 aastane leping uue ettevõttega.

Kohvik müüakse koos kehtiva rendilepingu ja olemasoleva inventariga. Kohvik mahutab 25 inimest siseruumis ja suvine väliterrass, millelt on suurepärane vaade Põltsamaa lossile, mahutab täiendavalt 25 inimest.

Hoone:
Armsas tumehalli viilkatusega ja valge laudisega kaetud hoones asub söögisaal (39,5 m²), müügiruum (14 m²), ettevalmistusköök (4,2 m²), laoruum(4,2 m²), tehniline ruum (2,4 m²), 2 WC (mõlemad suurusega 2,5 m²), tuulekoda (1,5 m²), koridor (5 m²), väline laoruum ( 5 m²) ja väliterrass (32,1 m²).

Tehnosüsteemid:
Ventilatsioonisüsteemid on teostatud System Jeven profiköögi seadmetega ning akrediteerinud Eesti akrediteerimiskeskuse poolt tunnustatud mõõtelabor OÜ Variax.

Valgustus:
Kogu hoone on lahendatud LED valgustuslahendusega.

Küte:
Vesipõrandküte & õhksoojuspump.

Jahutus:
Tööstuslik sundventilatsioon. Dimensioneerinud ja seadistatud OÜ Variax.

Tööstusvool: 32A

Audio/Video:
Kõik audio ja video tehnilised lahendused on teostanud Sony seadmetega maaletooja Miterassa OÜ poolt. Hoone sisemine ja välimine heli eraldi kanalitel ning integreeritud audio- ja videotehnika esitluseks vajalikud seadmed.

Kinnistu:
Kinnistu suurusega 383 m² asub otse Põltsamaa südames peatänava ääres. Teisel pool tänavat voolab Põltsamaa jõgi. Kinnistu läheduses on piisavalt parkimiskohti.

Lähiümbrus:
Põltsamaa on armas Kesk-Eesti väikelinn. Põltsamaa jõgi jagab linna kaheks. Suuremad ehitised ja keskus jäävad jõe äärde. Põltsamaa ettevõtluses on esindatud ligi 30 tegevusharu. Põltsamaalt Tallinnasse on 127 ja Tartusse 59 km.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, hindaja assistent