sale (printing template) land (printing template)!
-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/2544
Ida-Viru maakond, Alajõe vald, Remniku küla, Peipsi
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Kirjeldus

Soodushinnaga krunt Peipsi järve piirkonnas, järveni 370 m. Krundil vana maja vundament, alajaam lähedal. Remniku oja 30 m kaugusel. Metsa serval ilus ja rahulik koht.
Tee oma hinnapakkumine!

Vaata meie kõiki pakkumisi http://web.pindi.ee/index.php/1652/

Vaata meie sooduspakkumisi http://web.pindi.ee/index.php/2702/

Vaata meie arendusprojektide pakkumisi http://web.pindi.ee/index.php/1654/

Vaata meie hindamisteenuse hinnakirja http://web.pindi.ee/index.php/1644/

1995. aastal asutatud Pindi Kinnisvara on Eesti suurima kontoritevõrguga kinnisvarabüroo, mis tegutseb Realia kaubamärgi all ka Riias ja Vilniuses. Firma annab tööd üle 300 inimesele ning värske uuringu kohaselt on Pindi Kinnisvara Eestis kinnisvarafirmade seas tuntuselt teine kaubamärk. 2009. aastal ostis AS Pindi Kinnisvara ASi Vestman Teenused, saades seeläbi suurima pakkumiste arvuga kinnisvarabürooks Eestis. Ettevõtte põhitegevusteks on vahendus-, hindamis- ja korrashoiuteenus, kokku on Pindi Kinnisvara müügiportfellis üle 3000 objekti, firma väljastab aastas üle 6000 hindamisakti.
Pindi Kinnisvara on Eesti suurim kinnisvarabüroo, millel on 18 esindust üle Eesti. www.pindi.ee. Meie andmebaasis on ligi 3000 aktiivset pakkumist, sh üle 600 äripinna ning aastas hindame u 5000 kinnisvaraobjekti. Meie haldus-hooldusfirma portfellis on ligi 200 korterelamut ja ärihoonet.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler