-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1927
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 26
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Panipaik, lift, kinnine hoov, terrass, maa-alune garaaž, köögimööbel, konditsioneerimisega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

ASUKOHT
Meerhofi kvartal koosneb 2015 aastal valminud Pirita tee 26 eksklusiivsest kortermajast ning Pirita tee 20a rajatavast kahest eraldiseisvast tornist.

Elamu asub kesklinna/Kadrioru ja Pirita vahetus läheduses, kuid eemal tänavamürast! Lähedal asuvad spordirajad, Kadrioru park, restoran Tuljak kõrvalmajas.

Korter asub Pirita tee 26 majas VII-korrusel, privaatne 2-toaline korter vaatega merele(suunaga Viimsi poole). Korter on avar 2-toaline, 64,6 m2, koosneb esikust (8 m2), vannitoast(9,3m2), walk-in garderoobist(4 m2) ja magamistoast(12,4 m2) ja rõdust(12,4 m2).

Korteris on targa kodu süsteem, mis võimaldab reguleerida kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemi tahvelarvutist, korter on täielikult ja kvaliteetselt sisustatud(nt köögitehnika Mielelt)

KÜTE JA KOMMUNAALMAKSED
Tegemist on kaasaegse ja energiatõhusa hoonega, korteris on vesipõrandaküte, mida köetakse majas asuva lokaalse gaasikatla abil. Tasumise arvestus toimub mõõdetud kulu järgi Tervisliku mikrokliima tagab automaatne kliimasüsteem ning soojustagastusega ventilatsioon.Voolu-, kütte- ja veearvestid on kauglugemisega, mistõttu ei pea elanikud tarbitud elektri-, soojus- ega veenäite iga kuu esitama. Maja haldusfirma saab ise mugavalt koguda kõik vajalikud mõõdikute näidud.

Kommunaalarved suvel ca 80-90EUR ja talvel sõltuvalt temepratuuridest 110-120 EUR.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Hinna sisse kuulub ühe auto parkimiskoht maja all kinnises parkimismajas -1 korrusel ja panipaik.

NB! KORTER ON UUS, SEES ELATUD EI OLE!
HIND SISALDAB KÄIBEMAKSU!

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler