-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1752
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Köömne tn 13
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Keldrikorrus, pakettaknad, planeering läbi mitme korruse, panipaik, toad eraldi, garaaž, kinnine hoov, terrass, köögimööbel, internet, kaabel tv, profiilplekk, wc ja vannituba eraldi, boiler, dušš, pesumasin, vann, saun, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Kristiine piiril, Haabersti alguses, eramute vahelisel alal paiknev ridaelamu.

ASUKOHT: Logistiliselt väga hea asukoht- sisekvartal, ümbruses eramud, vaikne, turvaline, roheline ja rahulik piirkond, juurdepääs nii Paldiski mnt-lt Humala tn kui ka Mustamäe teelt Mureli tn kaudu .

RIDAELAMU:
Kaks eraldiseisva kinnistuga ridaelamut asub ühisel, aiaga piiratud territooriumil. Sissesõiduvärav mobiilselt avatav.
Kogu ridaelamus uus keskküttetorustik, soojasõlm, elektrikilp, uued joogivee- ja vihmaveetorud. Katus vahetatud ca 15 aastat tagasi.

RIDAELAMUBOKS:
Ridaelamuboks asub läbi kahe maapealse ja ühe soklikorruse. Kõik korrused on keskküttega köetavad ( kaugküte) ja eluruumide (124, 8 m2) koosseisus. ( I ja II korruse eluruumide pind on 84,1 m2, soklikorruse pind 40,5 m2)

I korrus
Esik, elutuba, eraldi köök, suur päiksepoolne terrass, wc.
Värsekelt on teostatud kapitaalremont köögis (uus viimistlus, uus köögimööbel ja- tehnika, uued elektrijuhtmed, torustik ja radiaatorid), wc-s paigaldatud uus kraanikauss ja uued sissevoolu torud, uus uks.) Uus elektrikapp. Uus lükandustega garderoobikapp. Plastikpakettaknad, elutoas naturaalne kilpparkett. Rajatud uus puitlaudisega terrass (ca 15 m2).

II korrus
Suurem magamistuba, kaks väiksemat magamistuba, päiksepoolne rõdu, vannituba/ wc (hiljuti teostatud kapitaalremont, paigaldatud elektriline põrandaküte ja sundventilatsioon, uued elektrijuhtmed, torustik ning uus san.tehnika, uus uks) ja panipaik. Plastikpakettaknad (v.a. kaks väikest akent vahekorrusel), tubades naturaalne kilpparkett.

Soklikorrus
Kaminatuba, sahver, puuküttega saun (osa remonttöid tehtud), duššinurk, boileriruum (uus boiler), uued veetorud. Kaminatoas laminaatparkett.
Kamin ja ahi on töökorras.

GaraaŽ: ridaelamuboksi kasutuses on ka garaaž, lisaks teise auto parkimisvõimalus garaaži kõrval asuva peasissepääsu ees.

OMA AIAMAA
Ridaelamuboksile kuulub kasutuskorra alusel päiksepoolne aiamaalapp (ca 89 m2), kuhu pääseb ka elutoast terrassi kaudu.

KÜ juriidiliselt loodud. Ridaelamus toimetab korteriomanike ühisus.
Kommunaalarved:
Igakuistele kommunaalarvetele (ca 40.-47.-eur) lisanduvad kütte- (detsember 109.-eur; september 30,47 eur), elektri- ( ca 30.-40.-eur) ja telekommunikatsiooniarved (Elisa).

Ridaelamuboks vabastatakse ostjale mitte varem kui 22.06.2018.a.
Teata oma huvist ja lepime sobiva külastusaja kokku!

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler